Çelik Yapı İmalatı

ZEYTAŞ DEMİR ÇELİK MAKİNE olarak ülkemizde hızla gelişmekte olan çelik sektöründe hizmet vermekteyiz.Çelik yapı imalatlarımızın tamamı güncel sertifikalarımız ; ince işçiliğimiz; kaynak kalitemiz ve uzman ekibimiz ile sektörde öne çıkmaktadır.

Zeytaş Demir Çelik ve Makine olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en iyi çözümü sizlere sunmayı kendimize prensip ediniyoruz.

Çözüm odaklı olarak şimdiye kadar;

-Çelik fabrika yapıları

-Çelik makine konstrüksiyonu

-Çelik çatı konstrüksiyonu

-Çelik ara kat projesi

-Çelik depo projeleri

-Çelik sundurma projeleri

-Çelik konstrüksiyon kablo hatları

-Çelik konstrüksiyon makas sistemleri

Gibi projelerde  müşterilerimize hizmet vermiş olup şu ana kadar bir çok başarılı projeye imza atmış bulunmaktayız.

Mühendis ekibimiz yapınız için statik ve dinamik hesapları uygun tasarım programları ile tasarlayıp en iyi çözümü sizlere en hızlı şekilde sunabilmektedir.

Tüm standartlara uygun şekilde tasarlanan projeniz üretim prosesinde detaylı olarak takip edilmekte ve incelenmektedir.

İstenildiği takdirde malzeme kalite sertifikalarımız kaynak sertifikalarımız ve tüm mesleki eğitimini tamamlamış ekibimizin tüm sertifikaları müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Fabrikamızda özenle imalatı tamamlanan projelerinizi alanında uzman montaj ekibimiz ile yerinde montajlayıp hayalinizdeki yapı modelini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Eğer sizde çelik konstrüksiyon projeleriniz için bir çözüm ortağı arıyorsanız bizimle dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

Shopping Basket