Image Alt

ABOUT US

Our Basic Principle; To keep the occupational health and safety at the highest level and to gain the satisfaction and trust of our valued customers. “Quality is never a coincidence, it is always the result of intelligent effort.

We draw up a roadmap by creating a comprehensive plan in line with the customer's request.

Our manufactured products are dyed in the paint shop in line with our planning.

We do research on the work we will do and work on the development of the product.

We ship our ready-made products to the area to be installed and perform the installation.

After completing the planning and AR-GE studies, we move on to the production phase. We produce our products with precision and speed.

We are confident in the quality of our products and offer you a comprehensive warranty.

212
Happy Customer
232
Factory
21
Export
30
Worker
7
Certificate

REFERENCES

ABOUT US

Şirketimiz 2016 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Değer verip, güven katmayı ana hedef belirlediğimiz bu yolculuğumuzda 200 projeye imzamızı attık. Çeliği sanata dönüştürdüğümüz yolculuğumuzda bugüne kadar 18.800 ton çelik işledik. Başlıca işlemler- imiz Çelik Konstrüksiyon, Çelik Yapı ve Çatı Sistemleri, Metal Kumlama ve Boyama alanlarındadır. Çalışma sürecimizin her aşaması için en yenilikçi çözümleri üretir, son teknolojiyi tercih ederiz. Sektörümüzün öne çıkan alanları ve bu alanlarda gösterdiğimiz başarılarımız sayesinde edindiğimiz tecrübelere dayanarak müşterilerimize en üst düzey kaliteyi vaat ediyoruz.

MISSION

To be a preferred brand by making a difference in the sector by using the latest technology developing in the world, with its professional human resources, with its understanding of quality that prioritizes customer satisfaction, and with the creative sectoral promotion and marketing solutions it produces.

VALUES

-Quality Service Production

– Up to Date Technology

– Professional Expertise

– Respecting People       

– Conscious of Responsibility

We prioritize labor and quality in our work.

en_USEnglish