hakkimizda

Hakkımızda

Çelik, makina ve imalat alanındaki deneyimlerini, ZEY-TAŞ Çelik Makina olarak müşterilerimize en üst düzey kaliteyi sağlamayı hedeflemektedir. Şirketimiz başlıca olarak, Çelik Konstrüksiyon, Çelik Yapı ve Çatı Sistemleri, Talaşlı İmalat, ST Mermer Makinesi İmalat ve Revizyonu, Metal Kumlama ve Boyama Alanlarında faaliyet göstermektedir. İmalat ve montaj aşamalarında teknolojinin getirdiği en yeni uygulamaları kullanan ekibimiz ve yüksek kaliteli malzeme olanaklarımız ile kalıcı çözümler sunuyoruz.

Temel İlkemiz; İş sağlığı ve iş güvenliğini en üst seviyede tutup, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmak. “Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.” John Ruskin (1819-1900)

Misyonumuz

Dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, sahip olduğu profesyonel insan kaynağıyla, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla ve ürettiği kreatif sektörel tanıtım ve pazarlama çözümleriyle, sektöründe fark yaratarak tercih edilen bir marka olmak.

Vizyonumuz

Kaliteli hizmet üretimi,

Günceli yakalayan teknoloji yatırımı,

Mesleki uzmanlık,

Kişisel verilerde gizlilik,

Kreatif düşünebilen eğitimli insan kaynağı,

İnsana Saygı duyan

Sosyal sorumluluk bilincine sahip

Yukarıdaki değerlere bağlı kalan anlayışımızı değiştirmeden Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentilerini dünya standartlarında karşılayan, Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini sağlayan firma anlayışımızı devam ettirebilmek.

hakkimizda-2

Neden bizi seçmelisiniz?

Zeytaş'ı tercih etmeniz için çok neden var. Onlardan birkaçını şöyle sıralayabiliriz.

  •  Yenilikçiyiz
  •  İş Güvenliği Olmazsa Olmazımız
  •  Dürüstüz
  •  Önceliğimiz Müşterilerimizin İstekleri
  •  Deneyimliyiz
  •  Alanında Uzman Kadroya Sahibiz