Teklif Al

Project Category: Projeler

Artboard 4

Ören Tersane

Muğla iline bağlı Milas ilçesi Ören bölgesindeki tersane projemiz; 22,6 metre yüksekliğinde, 24122 adet civata kullanılmış, toplamda 462 ton ağırlığında çelik tonajına sahip bir yapıdır. Gemi ve onarımı amacıyla hizmet verecek olan çelik konstrüksiyon yapı 3300 metrekarelik alana inşa edilmiştir. Çelik…

Read More
Artboard 7

Abalıoğlu Yağ Fabrikası

1 Şubat 2023 tarihinde başlayan projemiz şu anda devam etmektedir. Toplam ağırlığı 1000 ton olan projemiz üretim tesisi olarak kullanılmaktadır.

Read More
besi1

Besihane

Uşakta ilinde hayvancılık ile uğraşan Ayanoğlu Tarım ve Hayvancılık yeni kurmak istedikleri besihanelerinde Çelik yapıyı tercih ettiler. Uygulamış olduğumuz projede 7 metre yüksekliğinde 10 metre genişliğinde 50 metre uzunluğundaki bu çelik bina besihane ile çelik her sektörde sağlam pratik ve güvenilir…

Read More
kuzeyirak1

Kuzey Irak

16.800 m² alan kaplayacak olan projemiz için 1000 ton çelik işledik. Çalışmamızın her aşaması detaylı ve titizlikle geliştirilen kısımlarını montaja hazır hale getirdik ve Türkiye’den Kuzey Irak’a sorunsuz bir şekilde taşıdık.

Read More
4

Doğrar Metal

Sektörün önde gelen isimlerinden Doğrar Metal ile gerçekleştirdiğimiz projemizde 750 m²’lik alanda yüksek verimliliğe odaklanma yolunu tuttuk. Çalışmamızda Avrupa standartlarında vidalar kullanarak bir bütün elde ettik.

Read More
seval5

Seval Kablo

Alanında başarısını duyuran Seval Kablo’nun hikayesinin anlatılacağı projemiz küçük bir alanda verimliliği arttırmak için tasarlanmıştır. Montaj sonrası makine platformu olarak kullanılmıştır.

Read More
son3 copy

Ecogreen

40 metre yüksekliğindeki projemizde 700 ton çelik ürettiğimiz ve her bir parçayı benzersiz kıldığımız 66.000 adet vida girişi bulunmaktadır. Bir bütünün parçalarına ayırmayı sevdiğimiz fabrikamız montaj sonrası katı atık tesisi olarak kullanıldı.

Read More