ST Mermer Makinası İmalatı

ST mermer makinası imalatı, uygun tekniklerin ve elemanların kullanılmasını gerektiren hassas bir süreçtir. İmalat esnasında; makine dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ön planda tutulması gereken özellikler arasında yer alır. Ancak tüm bunların dışında, bakım kolaylığı ve yedek parça bulunurluğu da ST mermer makinası imalatı ve kullanımı açısından büyük önem taşır. ST mermer makinası; yağ banyosu içerisinde işleyen ve dayanıklı malzemelerden üretilen yapıda olmalıdır. Bu sayede; mermer üretimi esnasında kolay kullanım ve uzun kullanım ömrü garanti altına alınmış olur.

Zeytaş Çelik ve Makine, üretimini gerçekleştirdiği ST mermer makinası için Denizli başta olmak üzere ülke genelinde bakım ve onarım hizmeti de sunmaktadır.

ST Mermer Makinası İmalatı Esnasında Nelere Dikkat Ediyoruz?

Zeytaş Çelik Makina olarak imalatını yaptığımız tüm makinelerde kalite, kolay kullanım ve dayanıklılık unsurlarını son derece önemsiyoruz. Makina yapısına uygun ve dayanıklı malzemeler kullanıyor ve her bir bağlantı elemanının aynı derecede kaliteli ve dayanıklı olmasına özen gösteriyoruz. ST mermer makinası imalatı sürecinde; köprü üzerinde kayan mekanizmada aşınmaya son derece dayanıklı olan özel bronz alaşım malzeme kullanıyoruz. Bu sayede makine kullanımında oluşması muhtemel deformasyonları en aza indirmeyi hedefliyoruz. Hem ana köprüde hem de taşıyıcı yan köprülerde özel çelik konstrüksiyon yapı malzemeleri kullanarak dayanıklılığı artırıyoruz. ST mermer makinası kesici mekanizması tamamı ile yağ banyosu altında çalışarak olası zedelenmelerin önlenmesi sağlanır. Tüm makina aksamı özel kumlama ile koruma altına alınarak epoksi boya ile kaplanır ve daha uzun süre kullanıma imkan sağlar.

ST Mermer Makinası Nasıl Kontrol Edilir?

ST Mermer makinası hem yatay hem de dikey kesimde kolaylık sağlayan özel ve güçlü motorlar ile donatılmıştır. Masura rulmanlar üzerinde çalışan kayıcı yüzeyler de dahil olmak üzere tüm makine sistemi özel dokunmatik kontrol paneli sayesinde kolaylıkla kontrol edilebilir.  Ayrıca bu panel; üretilen mermer miktarları başta olmak üzere, arızalar, sensörler ve tüm diğer bilgilerin de kontrol edilmesine olanak sağlar.

Teknik Özellikler

Max blok ebatları cm: 320 x 220 x 220

Max disk çapı cm: 170

Max disk sayısı no: 2

Ana motor gücü kw: 132

Yatay disk motor gücü kw: 18.5

Yatay disk çapı cm: 45

Köprü yatay hareket motor gücü kw :2.2

Köprü dikey hareket motor gücü kw: 3

Ağırlık kg: 17.000

Toplam elektrik gücü kw: 160

Shopping Basket